Biz Kimiz?

  •  Kaliteli, süratli ve bütünsel hizmet vermek
  •  Bilgi, deneyim ve teknolojinin paylaşılması
  •  Fiyatlar konusunda ciddi ve titiz maliyet analizi yaparak, müşterilerine satın alabilecekleri en uygun hizmetleri sağlamak
  •  Süresiz müşteri memnuniyeti
  •  İş programına uygun zamanında teslim etmektir.

 

Vizyonumuz

Kurumsallaşmış kimliği ile dinamik her türlü teknolojik gelişime ve yeniliği üretim platformumuzun tümüne yansıtarak, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde aranan, çalışılması en çok arzu edilen bir şirket olmaktır.
Quar Asansör bünyesinde her geçen gün büyük adımlarla ilerleyerek sınırsız gelişim ve profesyonel kalite ile siz müşterilerimize sorunsuz en iyi kalitede hizmet sunabilmektir. Sektöründe kaliteden ödün vermeden sizler için sınır tanımayan çalışanlarımızla hayatınızı kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kalite ve Hizmet

Quar Asansör ahlak ve prensipleri doğrultusunda yüksek standartlarda şirket içi yönetim sistemi geliştirmek ve uygulamak, Uygulanan sistemlerin etkinliğinin, sistem gerekleri ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere, sürekli iyileştirilmesini sağlamak, Uygun maliyet ve hızlı bir servis vererek, değer yaratan hizmetler sunmak, Ülke endüstri ve hizmet sektörlerine bilgi üreterek ve bunu aktararak katkı sağlamak olarak kalite politikasını tanımlamıştır.

TARİHÇEMİZ

QUAR ASANSÖR

2016 - Günümüz

20 yılı aşkın süredir sektörde olan firmamız özellikle İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir. Sektörde Asansör Montajı konusunda birçok firmanın ilerisinde olan firmamız bu anlamda birçok ilke imza atmıştır. Yeni teknoloji birçok ürün Türkiye'de ilk defa firma personelimiz tarafından kullanılmıştır. Yine birçok asansör firmasına da öncülük etmektedir. Şuan bile sektörde birçok firma yeni yönetmeliklere göre bir ürün hakkında "Bu ürünü nasıl kullanacağız" derken firmamız bu tür ürünlerin birçoğunu Türkiye de büyük projelerin birçoğunda 90lı yıllarda kullanmıştır. Asansör sektörü bizim için bir araç değil bizim mesleğimizdir. Bunu 20 yılı aşkın sürede birlikte çalıştığımız firmalarla kanıtlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizi de modern, genç ve dinamik olan bu ailede görmek istemekteyiz