Ticari Destek

Üstün nitelikli ve deneyimli ticari destek ekibimiz, bina ve yolcu gereksinimlerine yanıt vermek adına en iyi mobilite çözümleri konusunda size yol göstermeye hazır. Ekibimiz, ön tasarım aşamalarından son teslimata ve devreye alıma kadar sürecin tüm aşamaları boyunca sizi destekleyecektir.

Özelleştirilmiş Çözümler

İşlevsel konut binalarından özel binalara kadar spesifik ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış çeşitli mobilite çözümleri sunuyoruz. Mühendislik ekiplerimiz, yapım sürecinin her bir aşaması için gerekli tüm teknik belgeleri sağlayarak en iyi teknik çözümü bulmak üzere her bir projeyi dikkatli bir şekilde inceler.

Profesyonel Kurulum

Quar Asansör kurulum ekipleri, size en iyi kurulum hizmetini sunmak için sürekli olarak eğitimden geçmektedir. Bu da, asansör kurulumu için daha az süre harcanırken süreç boyunca dikkat edilmesi gereken sağlık ve güvenlik standartlarına uyulması anlamına gelir.

Bakım

Quar Asansör olarak, asansör teknolojisindeki uzmanlığımız sayesinde güvenilir ve yüksek kaliteli bakım hizmetleri sunuyoruz. Özelleştirilmiş bakım planlarımız, ihtiyaçlarınıza eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yanıt veriyor.

Müşteri Hizmetleri

Son derece kalifiye çalışanlardan oluşan ekibimiz, en gelişmiş teknik kaynaklar, entegre bir altyapı ve yararlı lojistik yöntemi sayesinde her yerde hızlı ve etkili müşteri hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca geniş şube ofis ağımız, özel hizmetleri kapınıza getiriyor. Kalite ve Hizmet merkezleri, ürün kalitesini ve hizmetleri sürekli olarak doğrudan ve kişiselleştirmiş bir biçimde takip ediyor.